Furniture co.

 
    • Paldies par jūsu izrādīto interesi
Kapēc izvēlēties Latvijā ražoto krāsniņu vai kamīnu ?
Ilggadēja vietējā pieredze
Jau 15 gadus mēs darbojamies krāšņu un kamīnu jomā un šis laiks mums ļāvis izpētīt un izmēģināt visdažādākos līdzekļus un paņēmienus, kā arī devis iespēju apzināt visus mūsu valsts apstākļus. Šī nepārvērtējamā pieredze ir pamatā mūsu ražojumiem, kas ir 100% piemēroti mūsu zemes klimatam un vajadzībām.
Vietējā ražotne
Tā kā mūsu ražotne atrodas Latvijā, tad praktiski ir neiespējama situācija, kad kāds no produktiem var nebūt uz vietas noliktavā - ikviena krāsns vai kamīns var tikt uzražota dienas vai divu laikā, nezaudējot ne nieka no savas augstvērtīgās kvalitātes. Turklāt, mūsu produkcijas cenā nav iekļauti nekādi transporta izdevumi, jo nekas nav jāved no nezināmām aizjūras zemēm - viss atrodas tepat.
Optimālākās cenas par augstvērtīgu produkciju
Mūsu primārais klients ir Latvijas iedzīvotājs un mūsu cenu politikā ir tāda, lai ikvienam būtu pieejami augstas kvalitātes kamīni un krāsnis par saprātīgu cenu.
Iespēja izvēlēties vajadzīgo
Mūsu produkcijas klāstā ir standarta modeļi, tomēr, tā kā mūsu ražotne ir Latvijā, tad ikviens pircējs var izvēlēties un nokomplektēt tieši sev nepieciešamu optimālu produktu. Sī ir unikāla iespēja būt pašam par sava kamīna vai krāsns kontruktoru un projektētāju.
Izvēlies 100% kvalitāti