Furniture co.

 
Sīkāka informācija par katru TURAIDA modeli šeit
“Koka” apdare ar siltuma akumulāciju
Skaista krāsniņa, vairāk augstumā, kā platumā, kas ietērpta koka korpusā. Biezi seni dēļi, ar plaisām un zaru vietām. 100 gadīga priede gan virsū, gan no sāniem. Un uz grīdas arī.
Plašs logs uz liesmām
Pateicoties izmantotajām īašajām tehnoloģijām, caur krāsniņai netipiski plašo stiklu iespejams vērot fantastisku, ērti regulējamu, tomēr neatkarīgu un neatkārtojamu liesmu spēli.
Lietas, kas jāzin par kamīnkrāsni TURAIDA
Neredzēts dizaina risinājums ar reālistisku koksnes reljefu
Īpašs, 21 komponenti saturošs akmens javas sastāvs, no kā izgatavoti visi konstrukcijas bloki. Bloku reljefs un forma ir tik pārsteidzoši atgādina īstu koksni, ka nezinātāja acs to neatšķirs. Lai piešķirtu blokiem stiprību un papildus noturību tiek izmantots nerūsējošā tērauda armējošais siets.
Augstākās kvalitātes materiālu kamīna kurtuve
Top kvalitātes tērauds, plašs karstumizturīgais stikls kurtuves durvīs, augstvērtīgākās izolācijas mastikas un auklas.
Kamīns ar siltuma akumulāciju un siltuma konvekciju
Kamīnam piemīt termoakumulācija, kas vēl ilgi pēc liesmu norimšanas atdod uzkrato siltumu telpai.Siltuma konvencija rodas pateicoties brīvajai vietai starp kurtuvi un krāsns korpusu, un gaisa atverēm tās sānos. Lielākai siltuma akumulācijai pievienoti 1 vai 2 papildus akumulācijas paneļi.
Tiešā siltuma izstarojums
Kuršanas laikā no kurtuves krāsns virsmas telpa saņem tiešo siltuma izstarojumu. Lielisks skats uz liesmu spēli kurtuvē caur tās maksimāli lielo stiklu, un iespēja šo spēli vadīt izmantojot vilkmes regulatorus. Plašais kurtuves stikls ļauj pilnībā izbaudīt liesmu spēles skaistumu un saņemt to siltumu.
Kamīns ar iespēju to pieslēgt centrālapkurei
Novērsts mūžīgo standarta kamīnkrāšņu trūkums – spēju apsildīt tikai vienu, augstakais divas telpas. Kamīnkrāsns „Turaida” ar centrālo apkuri.