Furniture co.

 


Pirtskrāsns Ozols  25 ar tuneli un stikla durvīm bez ūdens,bāzes modelis

Nospiediet 2 reizes uz bildes lai palelinātu

attālināt
tuvināt
Pirtskrāsns Ozols 25 ar tuneli un stikla durvīm bez ūdens,bāzes modelis
informācija un tehniskie parametri
izmēri
A/P/Dz 885x585x825mm
dūmvada izeja
150mm
jauda
līdz 25m3
svars
84 kg
Ko mēs prasām no pirtskrāsns? Tai jāpiekarsē pirts, un jātur akmeņi karsti, lai var uzmest garu visu pēršanās laiku. Nav daudz, bet nav arī maz. Kas var būt nepatīkamāk, kā visu dienu stāvēt klāt pirtskrāsnij un gaidīt, kad tā beidzot sakarsēs pirti? Pēc ilgās gaidīšanas divreiz uzmest garu un saprast, ka akmeņi jau ir auksti un prieki beigušies. Lai tā nenotiktu, mēs piedāvājam pirtskrāsni „Ozols”. Šī krāsniņa apgādāta ar akmeņu sietu, kurā var ievietoties vairāk, kā 100 kilogramu akmeņu! Kad šāds daudzums ir sakarsēts, pērties varēsiet trīs maiņās. Protams, šāds daudzums akmeņu ir jāsakarsē, tādēļ saglabājot šādām pirtskrāsnīm tradicionālos izmērus esam palielinājuši kurtuves tilpumu, kā arī uzlabojuši vilkmes regulācijas iespējas. Līdz ar to mums ir izdevies samazināt laiku kas vajadzīgs pirts uzkarsēšanai, tātad vairāk laika atliks pašai iešanai pirtī. Un pats par sevi saprotams, ka pirtskrāsnis mums ir gan caur sienu kurināmas, gan no pirtstelpas, gan ar ūdens pieslēgumu, gan bez tā. Laipni lūdzam pirts pasaulē!
Īpaši svarīga atšķirība! Mūsu pirts krāsnīm kurtuvi var oderēt ar iekšējām aizsargsienām no Dānijā ražota materiāla. Tā karstumnoturība ir lielāka kā čugunam, siltuma atdeve uz korpusu augstāka kā tēraudam. Šāds risinājums var paildzināt krāsns darba mūžu pat līdz 3 reizēm, un šādu iespēju nepiedāvā neviens cits ražotājs ne Baltijā, ne Eiropā. Pirms pirkt krāsni pirtij, salīdzini, ko tā spēj, un ko spēj Latvijā ražotās pirtskrāsnis.
Atbildīgs ražotājs pastāvīgi strādā pie savu produktu uzlabošanas. Mūsu jaunākais piedāvājums ir vilkmes regulatora (šībera) sistēma pirts krāsnīm, kas ļauj ievērojami samazināt siltuma zudumus, kas pēc kurināšanas rodas vilkmes dēļ. Pateicoties šīberim pirts ilgāk ir karsta!
cena790 €