Furniture co.

 


Krāsns Nuf Nuf 10

Nospiediet 2 reizes uz bildes lai palelinātu

attālināt
tuvināt
Krāsns Nuf Nuf 10
informācija un tehniskie parametri
izmēri
605x500x570 mm
dūmvada izeja
aizmugurējais pieslēgums 150mm
jauda
Nominālā jauda 10 kW
svars
65 kg
Pircēju pieprasītākais produkts!
Kā savienot nelielu izmēru ar atraktīvu dizainu un milzīgu siltumatdevi? Jāapvieno tehnoloģijas. Mūsu „NUF sērija” sniedz unikālas iespējas gan ātri piesildīt telpu, kā to spēj pēc skata bieži vien briesmīgās konvekcijas krāsnis, gan nodrošināt ilgdegšanu un ekonomisku kurināmā patēriņu, kas raksturīgs taupības krāsniņām. Bez tam ir padomāts par ēdiena sildīšanas iespējām un vizuālo baudījumu. Tikai mūsu NUFI jau ir četri, un drīz būs vēl, piedāvājot plašu risinājumu paketi dažādām platībām un vajadzībām. Šobrīd sērijā ir 5, 10, 20 un 30 kW jaudīgi, apaļīgi NUFI. Pie kam visiem, izņemot pašu mazāko, jau standarta komplektācijā ir iekļauta apaļa čuguna sildvirsma ēdiena gatavošanai, bet lielākajiem brāļiem pat divas! Tāpat krāsniņas izmēriem lielākais pieejamais stikls sagādā „drošu logu” uguns pasaules vērošanai, ko tīru uzturēs iekšēja gaisa aizkara sistēma. Bez tam efektīvie NUFI piedāvā īpaši ekoloģisko tīras degšanas jeb CB sistēmu, kā arī kļūt par centrālās apkures elementu. Tiešām! Šīs sērijas krāsniņas ir pieejamas arī kā pilnvērtīgs centrālās apkures elements. Neticat? Pārliecinieties paši, klikšķiniet uz 100% ražots Latvijā, un...

Kāpēc Nuf sērijas krāsniņas ir pārākas par čuguna krāsniņām?
Nuf sērijas krāsniņām tiek izmantota īpaša leģētā tērauda marka, kuras mehāniskās sabrukšanas temperatūra ir 1480 grādu pēc celsija, kamēr čuguns sāk sairt jau pie 1280 grādiem.
NUF sērijas krāsniņas, pateicoties principiāli atšķirīgai konstrukcijai, ir rekordistes gan siltumatdeves ātruma, gan telpas gaisa konvekcijas efektivitātes ziņā. Kā to panākt? Mēs izmantojam duālās konvekcijas principu, kas ļāva pilnībā atteikties no iekšējo sieniņu oderēšanas ar keramiskajiem materiāliem, aizstājot tos ar biezsienu konvekcijas caurulēm, kas vienlaikus nosaka kurtuves tilpumu, aizsargā korpusu un nodrošina efektīvu siltuma piegādi telpai.
Kas tā tāda, dubultā konvekcija? Īstenībā viss ģeniālais ir vienkāršs! Daļa siltuma sakarsē jau pieminētas biezsienu caurules, kas vertikāli iet cauri kurtuvei, un kuru abi gali ir atvērti. Šādā caurulē atrodas gaiss, kas sakarstot izplešas, un ceļas uz augšu. Jo augstāk pa cauruli tas ceļas, jo vairāk sakarst un ātrāk dodas tālāk. Savukārt aukstais gaiss, kas pakļaujoties fizikas likumiem, atrodas tuvāk grīdai, radušās vilkmes ietekmē ieplūst caurulēs no apakšas, un attiecīgi nonāk sasilšanas zonā. Šo principu izmanto daudzas populāras un efektīvas konvekcijas krāšņu sistēmas, tomēr tai ir virkne nepilnību. Savukārt daļa siltuma nokļūst pie krāsniņas korpusa, kas veido siltuma izstarošanu. Pēc šī principa darbojas arī jau pieminētās čuguna krāsniņas. Arī šī sistēma nav ideāla, tādēļ mēs to uzlabojām, izveidojot dubultu korpusu ar atvērtiem gaisa pieplūdes kanāliem apakšā un ventilācijas atverēm korpusa sānos. Šādā veidā apvienojot abas sistēmas mēs iegūstam unikālu duālās konvekcijas sistēmu, kas nodrošina unikālu kopējo efektivitāti.
Čuguna krāsniņu ilgmūžību nodrošina maināmas čuguna sieniņas. Pie pašreizējām cenām vairumā gadījumu sieniņu komplekts izmaksās tuvu tam, cik jauna NUF krāsniņa...
Bez tam NUF krāsniņām ir tādas īpašības, kādas nevienai čuguna konkurentei nav redzētas:
Ārējais gaisa pievads. Tieši tā, gluži kā labākajām kurtuvēm, arī krāsniņām tagad ir pieejama šī opcija, kas nodrošina gan efektīvu degšanu, gan labu mikroklimatu telpā. Bez tam šī konstrukcija ļauj efektīvāk darboties tīrā stikla funkcijai, kā arī CB jeb tīras degšanas sistēmai. Vēl vairāk, var izvēlēties krāsniņas modeli, kurā viss nepieciešamā gaisa apjoms tiek pievadīts no ārpuses.
Rekordliels sildvirsmas apjoms. Nav jau tā, ka visiem būtu vajadzīga sildvirsma, bet ja tā organiski iekļaujas kopējā dizainā, vairumā gadījumu būtiski taču netraucē. Un īstenība ir diezgan interesanti uzsildīt kādu karstvīnu uz malkas krāsniņas, kad istabu apgaismo liesmu atspulgi krāsniņas durvīs... Bet pietiek romantikas, laiks atpakaļ pie tehniskam lietām!
Īpaši ietilpīga kurtuve. Liels kurtuves tilpums nodrošina iespēju izmantot rupju malku un garas pagales. Rezultātā mēs panākam ļoti labus rādītājus ne tikai siltumatdeves ziņā, bet, kas īpaši svarīgi apkurei – ilgdegšanas un ekonomiskuma ziņā.
Protams, šo uzskaitījumu varētu turpināt, tomēr labāk vienu reizi redzēt, nekā 100 reizes dzirdēt. Tādēļ izbrīvējiet brītiņu laika, apskatiet jaunos NUFus un izdariet pamatotu izvēli.
dziļums-605mm
platums-500mm
augstums-570mm
stikls 260mm*292mm
caurules-8gb
cena699 €