Furniture co.

 


Centrālapkures kamīna kurtuve "AQUA 15"

Nospiediet 2 reizes uz bildes lai palelinātu

attālināt
tuvināt
Centrālapkures kamīna kurtuve "AQUA 15"
informācija un tehniskie parametri
izmēri
720x740x440 mm
dūmvada izeja
175
stikla izmērs
550x376x4 mm
jauda
15kW
svars
130 kg
Pastāv vairāki risinājumi, kā mūsu platuma grādos nodrošināt māju ar siltumu. Var izmantot krāsni, var izmantot karstā gaisa sadales sistēmu, ka arī centrālo apkuri. Katrai no šīm sistēmām ir savas priekšrocības, tomēr tās joprojām pastāv paralēli viena otrai. Neviena no tām nav visos aspektos tik pārāka par citām, lai kļūtu par vienīgo risinājumu visiem jautājumiem. Tomēr centrālās apkures risinājums pašlaik noteikti ir populārākais vairumā gadījumu gan privātmāju, gan dzīvokļu segmentā.
Tomēr ir viena darvas lāsīte, kas sarūgtina daudzu cilvēku dzīvi. Māja bez kamīna (vai krasniņas) ir tāda, nu, pusdzīva. Apkures katls, vienalga, malkas, gāzes vai vēl kāds, nav tas dekoratīvākais risinājums, un par mājas dvēseli kalpot...
Par laimi vismaz šī problēma ir risināma, kopš parādījušās kurtuves ar centrālās apkures funkciju. Tas nozīmē, ka kurtuve kalpo vienlaikus kā centrālās apkures katls. Jāsaka, šāds risinājums kļūst arvien populārāks, jo ļauj gan ietaupīt vietu, gan apkures izdevumus. Skaidrs, ka arī mēs nevarējām palikt malā no piedalīšanās tik būtiska jautājuma risināšanā, kā rezultātā izveidojām virkni produktu, kam centrālā apkure iespējama kā opcija. Pārbaudījām, darbojās labi, arī cilvēkiem patika, bet kaut kā vēriena pietrūka. Opcija ir opcija, pārsvarā paredzēta mazām un vidēji lielām telpām, kā paralēlais slēgums un tamlīdzīgi. Bet vajag arī īstu lietu, kas paredzēta tieši tam! Protams, nav liela māksla izveidot kāda veiksmīga produkta kopiju, nomainīt skrūvītes un pasludināt par savu. Tai pat laikā kurtuvei jāizskatās pēc kurtuves, jāatbilst noteiktām prasībām, jāstrādā iespējami vienkārši, bet efektīvi. Un vēl, jasavieno inženieru tehniskas domas lidojuma augstums ar reālo dzīvi un tās noteikto nepieciešamību.
Lai vai kā, mēs to izdarījām, un mums ir tas gods piedāvāt jauno centrālas apkures risinājumu, kurtuvi Aqua!
Kāpēc tā ir tik izcila? Jaunā Aqua jau šobrīd pieejama 15 un 25 kilovatu versijās, kā arī notiek darbs pie citas jaudas kurtuvju izstrādes. Tai ir elegants durvju rāmis no čuguna, pie kam iespējama versija ar viena laiduma durtiņām vai dalītajām. Arī dalītajām durtiņām ir pieejami vairāki dizaina varianti. Šādu izvēli nepiedāvā neviens cits. Bet daudz svarīgāka ir tehniskā puse. Kurtuves korpuss un siltummainis izgatavoti no leģētā tērauda markas, kas piemērota darbam īpaši agresīvas vides apstākļos. Šāds risinājums ir sevišķi svarīgs centrālās apkures kurtuvei, jo šai tērauda markai izceļas ne tikai ar lielisku siltumatdevi bet arī noturību pret temperatūras svārstībām un ūdeni. Bet visbūtiskākais tomēr paslēpts kurtuves iekšienē. Tā ir iekšējā konstrukcija, kuru karsē liesmas un caur kuru plūst ūdens. Tai jābūt gan noturīgai pret spiedienu, gan pret izdegšanu, ar efektīvu sadales funkciju. Patiesībā, šīs konstrukcijas izveidošana ir mūsu inženieru līdz šim lielākais izaicinājums projektēšanas un metāla apstrādes jomā, bet komandas vārdā varam apsolīt, ka šīs pozitīvas pieredzes iespaidoti, noteikti ķersimies arī pie jauniem izaicinajumiem, kā moderni teikt šajos laikos.
cena650 €