Furniture co.

 
Sīkāka informācija par katru BALTIKAS modeli šeit
Sildošā klints ar siltuma akumulāciju
Un ko Jūs teiktu par sildošu klinti? Siltumu akumulējošā kamīnkrāsns „Baltica” ir mūsu jaunākais un ekskluzīvākais karstais piedāvājums, kuram nav analogu ne Latvijā, ne aiz tās robežām.
Viegla un ātra uztādīšana
Kamīnkrasns viegli saliekama pat cilvēkiem bez īpašām iemaņām celtniecībā. Konstrukcijas bloku lego sistēmu ļauj nesteidzīgi, pat vienam pašam samontēt krāsni laika posmā, kas atkarīgs tikai no izvēlētās bloku līmes žūšanas ilguma.
Lietas, kas jāzin par kamīnkrāsni Baltika
Pievilcīgs dizaina risinājums ar reālistisku akmens reljefu
Īpašs, 21 komponenti saturošs akmens javas sastāvs, no kā izgatavoti visi konstrukcijas bloki. Bloku reljefs un forma ir tik līdzīgi īstam dolomītam, ka to iespējams pamanīt tikai pēc rūpīgas apskates Lai piešķirtu blokiem stiprību un papildus noturību tiek izmantots nerūsējošā tērauda armējošais siets.
Augstākās kvalitātes materiālu kamīna kurtuve
Top kvalitātes tērauds, plašs karstumizturīgais stikls kurtuves durvīs, augstvērtīgākās izolācijas mastikas un auklas.
Kamīns ar siltuma akumulāciju un siltuma konvekciju
Kamīnam piemīt termoakumulācija, kas vēl ilgi pēc liesmu norimšanas atdod uzkrato siltumu telpai.Siltuma konvencija rodas pateicoties brīvajai vietai starp kurtuvi un krāsns korpusu, un gaisa atverēm tās sānos.
Tiešā siltuma izstarojums
Kuršanas laikā no kurtuves krāsns virsmas telpa saņemt iešo siltuma izstarojumu. Lielisks skats uz liesmu spēli kurtuvē caur tās maksimālii lielo stiklu, un iespēja šo spēli vadīt izmantojot vilkmes regulatorus.
Kamīns ar iespēju to pieslēgt centrālapkurei
Novērsts mūžīgo standarta kamīnkrāšņu trūkums – spēju apsildīt tikai vienu, augstakais divas telpas. Kamīnkrāsns „Baltica” ar centrālo apkuri.